top of page
 • Nasıl çalışıyorsunuz ?
  Öncelikle bizim hazır giyim firması olmadığımızı bilmenizi isteriz. Tamamen kişiye özel tasarım yapılan bir moda eviyiz. Her müşterimiz için yeni bir tasarım yapabilir, ya da talep ettiği bir elbiseyi bedenine uygun dikebiliriz. Özel tasarım isteyen müşteriler için nasıl bir kıyafet istediği konusunda biraz sohbet ettikten sonra Elif AYGÜN'ün ellerinden özel bir çizim ile hayalini kağıda döküyoruz. Bu aşamadan sonra gerekli ölçüleri alıp elbiseye uygun kumaşı tedarik ederek imalata başlıyoruz. Kumaş seçimi dahil her aşamada müşterimizin fikir ve onayını mutlaka alıyoruz ve en sonunda bir hayali gerçekleştirmiş oluyoruz.
 • Ürünleriniz sadece özel dikim mi ?
  Ürünlerimizin tamamı özel dikimdir, ancak zaman zaman hazırladığımız koleksiyon ürünlerimizin satışı showroomumuzda yapılıyor. Bu ürünler için randevu alarak bizi ziyaret etmeniz yeterlidir.
 • Sadece beyaz renk elbisemi yapıyorsunuz?
  Hayır. Herhangi bir renk sınırlamamız yoktur. Müşterimizin istekleri doğrultusunda en uygun renge karar vermesi için gerekli desteği sağlayabiliriz. Ancak seçim sizindir.
 • Hangi tür elbiseler yapıyorsunuz?
  Müşterilerimiz bizim sadece çekim elbiseleri yaptığımız sanıyor. Ancak tüm özel gün elbiselerini yapıyoruz. Gelinlik, nişan, kına, anne kız kombinleri, hamile elbisesi ve aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için tasarımlar.
 • Elbise dikim süreleri nedir?
  Terminlerimiz sezona göre değişiyor. Özellikle Nisan - Eylül ayları oldukça yoğun olduğu için 50 iş gününü bulabiliyor.Bunu için en az 2,5 ay öncesinden model hakkında bilgi alarak müsaitlik durumumuzu kontrol ettirmenizde fayda var. Önceden dikim listesine alınan siparişleri kararlaştırılan günde teslim ebiliyoruz. Diğer aylarda maxsimum 15 iş günüdür.
 • Fotoğraf ya da video çekimi yapıyor musunuz?
  Hayır, sadece elbise tasarımı yapan bir işletmeyiz. Ancak bu konularda sizleri doğru kişilerle tanıştırabilecek bir çevremiz mevcuttur.
 • Online alışverişte ödeme nasıl yapılıyor?
  Sadece Havale, EFT ile ödeme yapılıyor.
bottom of page